Za dobu naší působnosti ve stavebním oboru jsme získali dostatek zkušeností pro to, abychom si poradili s každou zakázkou. Klademe velký důraz na kvalitu prováděných prací.  Za rozumné peníze, Vám nabízíme vysokou kvalitu služeb. Vždy se snažíme každému vyjít co nejvíce vstříc,  protože spokojený zákazník u nás stojí na prvním místě. Tudíž naším cílem je spokojenost zákazníka a naše douholeté zkušenosti s výkopovými pracemi jsou zárukou kvalitně odvedené práce. Snažíme se pomoci nejenom samotným výkonem, ale i radou při pracovních postupech. Krédem společnosti je maximální spokojenost klientů s minimálními vynaloženými náklady. Přesvědčte se o našich kvalitách. 

 
  • Přirozenou součástí stavebnictví jsou zemní a výkopové práce, které jsou se stavbou neodlučitelně spojené. Může se jednat o vytvoření základů nového rodinného domu, garáže, zahradního domku či jiné stavby, můžou zahrnovat připojení nemovitosti do vodovodní, kanalizační a další inženýrské sítě a můžou se týkat také zásahu v případě poruch a havárií kanalizačního systému.

  • Zemní a výkopové práce provádíme automaticky v rámci námi realizovaných staveb, ale rádi je pro Vás provedeme i samostatně, jako jednorázovou službu. Disponujeme profesionální technikou, vhodnou pro výkop a tvorbu základů všech typů budov a staveb. Rozhodli jste se, že si za domem postavíte bazén nebo že překopete celou zahradu? I s tím Vám bez obtíží pomůžeme.

  • K zemním a výkopovým pracím neodmyslitelně patří také odvoz nahromaděné zeminy, suti a dalších materiálů. Součástí našeho strojového parku jsou mimo jiné také kontejnery o objemu 3m3 a 9m3, s jejichž využitím Vám vše potřebné odvezeme.

  • A proč zvolit právě naší firmu? S výkonem zemních i výkopových prací všeho druhu máme bohaté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu a nikoli kvantitu odvedené práce, své služby nabízíme za dobré ceny a vždy volíme osobní přístup ke klientovi. V tuto chvíli má naše firma za sebou řadu zakázek v oblasti zemních a výkopových prací, realizovaných na území Plzeňského kraje, či přilehlého okolí. Vybrané z nich najdete v sekci reference.

  • V případě, že Vás nabídka našich služeb zaujala a měli byste zájem o jejich využití, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo telefonicky. Jestliže využití našich služeb v oblasti zemních a výkopových prací zvažujete, ale nejste zcela přesvědčeni nebo máte dotazy, kontaktujte nás také. Všechny Vaše dotazy rychle zodpovíme a poskytneme Vám potřebné informace.